Notice: Trying to get property 'post_type' of non-object in /home/indirimtakvimi/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 4196
Pelikan Silikon Mama Önlüğü / Mavi - İndirim Takvimi
Pelikan Silikon Mama Önlüğü / Mavi

Pelikan Silikon Mama Önlüğü / Mavi

(0 Değerlendirme) 0 Yorumlar

43,48 

Stokta

SKU: INDCORMTAB12 Kategori: Brand:

Bebeklere yemek yedirmek, anneler i&ccedil,in hem &ccedil,ok zevkli hem &ccedil,ok eziyetli bir iştir.

&Ouml,zellikle iştahsız bir bebeğiniz varsa, bu s&uuml,re&ccedil, &ccedil,ok daha zorlu bir hale gelir. Bebeğiniz her lokmada kafasını &ccedil,evirdiğinde kaşıktaki yemek etrafa sa&ccedil,ılır, &uuml,zerine d&ouml,k&uuml,l&uuml,r. Size de b&uuml,t&uuml,n o yorgunlukla bunları temizlemek kalır.

Bebeğinizin kumaş &ouml,nl&uuml,ğ&uuml,, her g&uuml,n defalarca kirlenmekten, sonunda artık iyice lekeli bir &ouml,nl&uuml,ğe d&ouml,n&uuml,ş&uuml,r.

Silikon Mama &Ouml,nl&uuml,ğ&uuml,, annelerin t&uuml,m bu ızdıraplarına son veriyor. Bebeğinize zararlı hi&ccedil,bir madde i&ccedil,ermeyen Silikon Mama &Ouml,nl&uuml,ğ&uuml,, silinebilir ve yıkanabilir. Mama yedirdikten sonra &ouml,nl&uuml,ğ&uuml, alıp musluğun altına tutun ve kurulayın. İşte bu kadar basit!

&Ouml,nl&uuml,ğ&uuml,n alt tarafında bulunan &ccedil,ıkıntılı b&ouml,l&uuml,m sayesinde, bebeğinizin yemek yerken d&ouml,kt&uuml,ğ&uuml, t&uuml,m kırıntılar, yemek kalıntıları burada birikerek kesinlikle &uuml,zerine d&ouml,k&uuml,lmez ve etraf kirlenmez.

Bebeğinizin boynuna g&ouml,re ayarlanabilir boyun askısı sayesinde, t&uuml,m bebekler i&ccedil,in kullanılabilir. Silikon Mama &Ouml,nl&uuml,ğ&uuml, sayesinde, bebeğinize mama yedirmek, hem onun i&ccedil,in hem de sizin i&ccedil,in eğlenceli bir s&uuml,rece d&ouml,n&uuml,şecek.

&nbsp,

&Uuml,r&uuml,n &Ouml,zellikleri:

&nbsp,

  • Silikon Malzemeden &Uuml,retilmiştir.
  • Bebeğinize Zarar Verecek Hi&ccedil,bir Madde İ&ccedil,ermez.
  • Kullanımı Pratiktir, Silebilir, Yıkayabilirsiniz.
  • &nbsp,

Paket İ&ccedil,eriği:

&nbsp,

  • 1 adet Silikon Mama &Ouml,nl&uuml,ğ&uuml, – MAVİ

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Yukarı

Mesaj Gönder!
Online Destek!
Nasıl yardımcı olabiliriz?