USB Girişli E-Mail Habercisi Masa Lambası

USB Girişli E-Mail Habercisi Masa Lambası

(0 Değerlendirme) 0 Yorumlar

48,20 

Stokta yok

SKU: IND7337 Kategori: Brand:

Zarf şeklinde ilgin&ccedil,, eğlenceli ve şık tasarıma sahip E-mail habercisi b&uuml,t&uuml,n e-mail hesaplarınızı sizin yerinize kontrol eder ve yeni mail aldığınızda ışıklı ve sesli olarak size haber verir!

B&ouml,ylelikle e-maillerinizi s&uuml,rekli kontrol etmek ya da farklı e-mail hesaplarınızı bilgisayar ekranınızda a&ccedil,ık tutmak zorunda kalmazsınız. İş yerinde takip edemediğiniz kişisel mail hesaplarınızdan da anında haberdar olmanızı sağlar. Her farklı mail hesabınız i&ccedil,in sizin se&ccedil,eceğiniz farklı renkte yanıp s&ouml,nerek aynı zamanda sesli olarak sizi uyarır. Bu sayede bilgisayarınızın başında beklemeden de t&uuml,m mail hesaplarınıza gelen maillerden haberdar olursunuz!

Bazen bir e-maili g&ouml,rmemek ya da ge&ccedil, g&ouml,rmek &ccedil,ok pahalıya mal olabilir. E-mailiniz gelir gelmez sizi uyaran bu USB E-mail Bildirici ile i&ccedil,iniz rahat olacak.

G&uuml,c&uuml,n&uuml, USB&#39,den alan ve pil gerektirmeyen USB E-mail Bildirici&#39,yi bilgisayarınıza bağlamanız yeterli. E-mail gelir gelmez size haber verecek şekilde hazır bekleyecek. B&ouml,ylelikle acaba e-mail geldi mi diye s&uuml,rekli olarak e-mail kutunuza bakmanıza gerek kalmayacak.

Webmail olarak tanımlanan Gmail, Hotmail, Mynet, Yahoo gibi web &uuml,zerinden bağlanılan t&uuml,m e-mail servisleriyle uyumlu olan bu harika cihaz, işteyken ve iş e-mailiniz a&ccedil,ıkken size webmaillerden gelen kişisel e-mailleri de kolaylıkla haber verebilecek. B&ouml,ylelikle iş sırasında arkadaşlarınızdan veya ailenizden gelecek haberlerden de kopmamış olacaksınız.

&Uuml,r&uuml,n &Ouml,zellikleri:

  • Windows 2000/XP and Vista ile uyumludur.
  • Outlook ve Outlook Express ile uyumludur.
  • Webmail (Gmail, Hotmail, Yahoo, Windowslive, Hotmail, Mynet vs.) uyumlu olmasının yanı sıra Outlook&#39,a kurulan bir&ccedil,ok pop e-mail servisleriyle de uyumludur.
  • E-mail geldiğinde yanıp s&ouml,nerek ve sesli olarak size e-mailiniz geldiğini bildirir.
  • Beyaz renkte ışıklı uyarı verir.

&Uuml,r&uuml,n &Ouml,l&ccedil,&uuml,leri:

  • 4.7 cm x 7.5 cm x 3 cm
  • 62 gr ağırlığındadır.

Paket İ&ccedil,eriği:

  • 1 adet USB Girişli E-Mail Habercisi

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

Yalnızca bu ürünü satın almış oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

Yukarı

Mesaj Gönder!
Online Destek!
Nasıl yardımcı olabiliriz?